piątek, 7 lutego 2014

The End

Nie myślałam, że to się tak skończy. Naprawdę. 
Nagłówkownik został założony 17 lipca 2012 roku przez wspaniałą Rudą Kropkę (teraz Farfadetę). Całkiem przypadkiem (takie mam wrażenie) przegapiłyśmy nasze urodzinki. W trakcie tych wszystkich miesięcy pracy na Nagłówkowniku pojawiło się 327 prac. 
Na Nagłówkowniku swój podpis zostawiły:
Kropka/Krystaliczna/Farfadeta
Rue/Kostroma
Aleks R
Trixie Verdass
PersonalDream
Viper
Existance
White Robe
LittleEdSheeran
Vimilia
Lunatic
Cyzia
Lyneth
Rani Mathur

Szczególne podziękowania należą się Alatum, naszej najlepszej komentującej. Dziękujemy Ci za czas spędzony na naszym blogu :)

To może czas w końcu powiedzieć, czemu pojawia się taka notka.
Starałam się tego uniknąć. Och, i to jak! Urlopy, zawieszenie. Ale nie udało mi się. Przykro mi to mówić, ale Nagłówkownik zakończył swój żywot (nieoficjalnie) 16 października 2013r. (oficjalnie) 7 lutego 2014r. 
Galeria, buttony, pobieralnia - te zakładki istnieją wciąż, gdyż żal byłoby zmarnować ponad trzysta prac. Mimo że Nagłówkownik wylądował na cmentarzu, prosimy o przestrzeganie jednej zasady: Pobierasz - dodajesz link.
I to chyba na tyle. 
Z wielkim żalem żegnamy się z wami
Załoga Nagłówkownika

4 komentarze:

 1. Ojej, dość radykalne z tym "umieszczeniem na cmentarzu". W końcu nic, co nigdy nie żyło, nie może umrzeć, a stronę internetową przecież zawsze można otworzyć na nowo, nie mylę się? To przecież nie zdechły kotek, a jedynie niesamowicie długi ciąg cyfr.
  Ja najlepszą komentującą? oO' W każdym razie bardzo mi miło, że zostałam wspomniana. Cieplej mi się zrobiło na serduszku :3

  No nic, pozostaje mi życzyć powodzenia - być może kiedyś wrócicie do grafiki. Byłoby fajnie, zawsze szczerze lubiłam Nagłówkownik. A gdyby któraś z Was chciała tworzyć dalej, chętnie służę pomocą. Znam sporo ciekawych kodów, a także kilka sztuczek. Może jednak spróbowałybyście ożywić szabloniarnię?... :) Trzymam za to kciuki!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale smutno ;/ Co powiesz na wspólną obserwację ? :)

  threeextremefamilia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. We are the World's Largest Online Football Agent and Trusted. The transaction process is safe, fast and comfortable is our commitment to make our loyal customers even more pleased to recommend our services to their fellow colleagues. Agen Bola Terpercaya | Judi Online

  OdpowiedzUsuń

Jeśli składasz zamówienie lub pobierasz nagłówek/szablon z naszej strony PRZECZYTAJ REGULAMIN!